FSM DEMİRBAŞ
Güçlü Markaların Güçlü Satıcısı
Basın Odası
  • Basın Resim
Netlog Lojistik 250 Ford Trucks çekici aldı

Yurtiçi ve uluslararası kapsamda verdiği hizmetlerle Türkiye’nin en büyük ve deneyimli firmalarından biri olan NetlogLojistik, 250 adet Ford Trucks 1846T Midilli Çekici ile filosunu yeniledi.

Netlog Lojistik 250 Ford Trucks çekici aldı  
Ford Otosan Kamyon İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Kınay, Netlog Lojistik Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şahap Çak, FSM Demirbaş Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirbaş, Ford Trucks Türkiye Direktörü Serhan Turfan, Ford Trucks Yurtiçi Satış Müdürü Burak Hoşgören, Ford Trucks Pazarlama ve Stratejik Planlama Müdürü Armağan Hazar ve Netlog Lojistik üst düzey yöneticileri gerçekleştirilen törende hazır bulundular.

Rahmi Koç Müzesi’nde gerçekleşen teslimat töreninde, Netlog Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Şahap Çak’a plaketini Ford Otosan Kamyon İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Kınay teslim etti. Netlog Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Şahap Çak, Ford Trucks’ın kendileri için önemini vurgulayarak “Biz iş hayatımıza Ford kamyonları ile başladık, yine Ford Trucks ürünleri ile büyümeye devam ediyoruz. Ford Trucks güçlü ürün gamı, Ford ve Koç Holding ortaklığının saygınlığı ile bize güven veriyor” dedi.  ■

 

Ford Trucks 1846T Çekici 

One Ford stratejisinin ağır ticari araç sınıfı uygulaması doğrultusunda geliştirilen Ford Trucks 1846T Midilli Çekici, Ford Trucks’ın DNA’sında yer alan güç, konfor, verimlilik ve dayanıklılık özelliklerine sahip. Pazara ilk defa sunulan, 2 farklı sürüş moduyla Ford Trucks 1846T Midilli Çekici, ihtiyaca göre 940 mm veya  960 mm olarak ayarlanabiliyor. Piyasadaki en alçak beşinci teker yüksekliğine sahip olmasıyla rakiplerine göre yüzde 10 daha fazla yük taşıyabiliyor.