FSM DEMİRBAŞ
Güçlü Markaların Güçlü Satıcısı
Basın Odası
  • Basın Resim
FSM Demirbaş otomotiv, 2017 yılına hazır

 

Mustafa Demirbaş;''Biz esnafımızı seviyoruz, onlarda bizi seviyor''

 FSM Demirbaş otomotiv, 2017 yılına hazır
Temsa, BMC ve Karsan şehir içi otobüslerinin yetkili bayisi FSM Demirbaş otomotiv, 2016 yılı değerlendirmesi ile birlikte 2017 yılının satış ve pazarlama planlamasını yapmak üzere firma yetkilileri ile birlikte şirket merkezinde bir araya geldiler.

Toplantıda, FSM Demirbaş otomotiv yönetim kurulu Başkanı Mustafa Demirbaş, BMC yurt içi satışlar müdürü Sedat Çınar, FSM Demirbaş otomotiv Kocaeli bölge müdürü Engin Ermiş,  FSM Demirbaş otomotiv Ford Truck kamyon bayi Genel müdürü Ferhat Demirbaş ve FSM Demirbaş satış sorumlusu Hasan Özçelik hazır bulundu.

FSM Otomotiv yönetim kurulu Başkanı Mustafa Demirbaş, yapılan değerlendirmelerin sonuçları ile yeni yıl planlaması ile kampanya ile  ilgili açıklamaların daha sonra yapılacağını, FSM Otomotiv güvencesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan yeni satış planlamasında ‘’ 2017 yılına bütün markalarımız ile hazır vaziyetteyiz, Üstün yakıt ekonomisi ve düşük işletme maliyetleri ile kazançları arttıran marka otobüslerimiz ile esnaflarımızın hizmetindeyiz. Uzun yıllardır birlikte olduğumuz esnaflarımız bizlere güvenmektedir, '' çünkü biz esnafımızı seviyoruz, onlarda bizi seviyor’ ’dedi.