FSM DEMİRBAŞ
Güçlü Markaların Güçlü Satıcısı
Basın Odası
  • Basın Resim
  • Basın Resim
  • Basın Resim
  • Basın Resim
  • Basın Resim
  • Basın Resim
FSM DEMİRBAŞ OTOMOTİV, NAKLİYE SEKTÖRÜNE DE GÜÇ KATIYOR

 Toplu ulaşım sektörünün güçlü ve lider firmalarından FSM Demirbaş otomotiv, Ağır ticari araç sektöründe de söz sahibi olduğu ve güç kattığı Kocaeli bölgesinde Ford Trucks müşterileriyle iftarda buluştu.


 YENİ MODEL FORD TRUCKS MARKA AĞIR TİCARİ ARAÇLAR BEĞENİ TOPLADI
 FSM Demirbaş otomotiv, Ford Truck bayi müşterilerine özel düzenlediği iftar yemeği Kocaeli Emex Otel’de gerçekleşti. Yaklaşık 250 kişinin katıldığı iftar programında otel önünde sergilenen son model Ford Truck serisi araçlar yemek öncesi tanıtıldı ve yoğun ilgi gördü
 İftar yemeğine FSM Demirbaş otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirbaş, Genel müdür Ferhat Demirbaş, Ford Truck 2.el pazarlama yöneticisi Murat Bakış, bölge müdürü Ümit Öner, satış sonrası yöneticisi Mustafa Bostancı, firma personeli ile Özel Halk otobüsü esnafları ve çok sayıda Ford Truck müşterileri hazır bulundu..
FSM Demirbaş Yönetimi Kurulu Başkanı Mustafa Demirbaş, iftar öncesi davetliler ile yakından ilgilenerek sohbet etti ve sanayinin kalbi konumundaki Kocaeli ekonomisine katkı sunmaktan duydukları memnuniyeti ifade etti.. Davetliler FSM Demirbaş otomotiv ‘e yakın ilgi ve davetten dolayı teşekkürlerini sundular.
 İftar programı selamlama konuşması yapan Ford Truck yöneticisi Murat Bakış “Ramazan ayında birlikte oruç açmanın ve yeni araçlarımızı tanıtmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her geçen gün büyüyen Ford Truck ailesi olarak, yenilikçi, yaratıcı, kaliteli, güler yüzlü ve çözüm üreten bir anlayışla hizmet verme konusunda yoğun bir çaba sarf ediyoruz ve müşterilerimizden aldığımız güçle otomotiv sektörüne uzun yıllar hizmet etmeyi düşünüyoruz.. FSM Demirbaş otomotiv olarak sizlere hizmet etmenin de mutluluğunu yaşıyoruz. Katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim” dedi.