FSM DEMİRBAŞ
Güçlü Markaların Güçlü Satıcısı
Basın Odası
  • Basın Resim
  • Basın Resim
  • Basın Resim
  • Basın Resim
Karsan'ın Yeni Bayisi FSM Demirbaş Otomotiv

FSM Demirbaş Otomotiv, Karsan yetkili bayii tanıtım toplantısı Maltepe Cevahir otel’de yapıldı.

FSM Demirbaş otomotiv ile yetkili bayi olduğu BMC, TEMSA, FORD TRUCKS ticari araç satışında elde ettiği liderliği ve başarıyı, bundan sonra Karsan ürünleri satışı ile elde edecek.

Yaptığı yatırımlar ve bayi anlaşmaları ile sektörün öncü firması FSM Demirbaş otomotiv, atak üzerine Atak yaptığı ulaşım sektöründe Bayi halkasına bir yenisini daha ekledi.

FSM Demirbaş otomotiv ile Karsan işbirliği tanıtım toplantısına Topluulaşım camiası ve Sektör temsilcileri ile birlikte FSM Demirbaş ve Karsan yöneticileri de katıldı.,Kocaeli Belediyesi Toplu Taşıma Dairesi Başkanı Salih Kumbar, İstanbul özel halk otobüsleri şirket başkanları ve yöneticileri, Kocaeli özel halk otobüsleri yöneticileri, OTOBÜS AŞ. İSTOD, TÖHOB ve LÜKS Taşımacılık Derneği yöneticileri katıldı.

İstanbul ve Kocaeli Özel Halk Otobüs işletmecileri KARSAN ATAK ve JEST model araçları inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

FSM Demirbaş otomotiv yönetim kurulu Başkanı Mustafa Demirbaş, toplu ulaşım temsilcilerine kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederek, Karsan yetkili bayi olarak 6-7-8 metrelik otobüsler ve üreteceği ticari araçlar ile sektöre hizmete devam edeceğini  söyledi.

Demirbaş, BMC, TEMSA, FORD TRUCKS ve KARSAN ürünlerinin yetkili bayi satıcılığını yaparak, kendilerine güvenenleri mahcup etmeyeceğini ve sektöre uzun yıllar hizmet edeceğini belirterek desteklerinden dolayı toplu ulaşım camiasına teşekkür etti.

Karsan Otomotiv Pazarlama Genel Müdürü  Vançın Kitapçı, dünya markalarına üretim yapan Karsan firması hakkında verdiği bilgiden sonra, sektörün lideri FSM Demirbaş ailesi ile işbirliği yapmaktan mutlu olduğunu belirterek, hayırlı olmasını temenni etti.

FSM Demirbaş otomotiv, Karsan yetkili bayi olarak Kocaeli Kartepe tesislerinde ve İstanbul Sancaktepe tesislerinde hizmetini sürdürecek.

 

Haber tarihi: 05.12.2014;  Kaynak: www.tasimacilar.com