FSM DEMİRBAŞ
Güçlü Markaların Güçlü Satıcısı

Hakkımızda

Ağır ticari araç sektöründe satış hizmeti veren FSM Demirbaş Otomotiv 2004 yılında, Mustafa Demirbaş tarafından kurulmuştur. Şehir içi otobüs pazarına BMC San. ve Tic. A.Ş. bayiliği ile giren FSM Demirbaş Otomotiv İstanbul ve Ankara merkezli satışları ile Türkiye pazarında önemli başarılar elde etmiştir.

 

    

 

Başta İstanbul ve Ankara olmak üzere halk otobüsü piyasasında önemli satış rakamlarına ulaşan FSM Demirbaş Otomotiv, siparişle satışa son vererek stoktan satışla müşterilerine hizmet vermektedir. En uygun ödeme koşulları, anında ürün teslimi ve müşteri memnuniyeti ile büyüyen FSM Demirbaş Otomotiv; İstanbul Sancaktepe, Ankara Göksu ve Kocaeli Kartepe şubeleri ile hizmet alanlarını genişletmiştir. 2004 yılında BMC markasıyla ağır ticaret araç sektörününe giren FSM Demirbaş Otomotiv, 2013 yılında TEMSA, 2014 yılında FORD TRUCKS ve 2015 yılında KARSAN markalarını ailesine katmıştır.

Türkiye genelinde 3 merkezden satış hizmeti veren FSM Demirbaş Otomotiv, marka ve ürün gamı artışı ve çeşitliliği sayesinde şehir içi otobüs pazarında her segmentte satış hizmeti verirken; kamyon ve çekici alanında da hızla büyümeye devam etmektedir.