FSM DEMİRBAŞ
Güçlü Markaların Güçlü Satıcısı
Basın Odası
  • Basın Resim
  • Basın Resim
  • Basın Resim
  • Basın Resim
  • Basın Resim
FSM Demirbaş otomotiv Ford Trucks geleneksel iftarı gerçekleşti


FSM Demirbaş otomotiv kamyoncu esnafı ile iftar sofrasında buluştu

FSM Demirbaş otomotiv Ford Trucks geleneksel iftarı gerçekleşti
FSM Demirbaş Otomotiv’in Kocaeli Ford Trucks bayiliği tarafından düzenlenen iftar ulaşım sektörünü aynı sofrada buluşturdu. Lojistik, nakliye ve şehir içi ulaşım esnaflarına yönelik düzenlenen iftara katılım yüksek oldu.

7 Haziran’da Emex Otel’de FSM Demirbaş Otomotiv iftarına çok sayıda kamyon müşterisi katıldı. Ayrıca Kocaeli Minibüs ve Otobüsçüler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Kurt ve yönetimi ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Daire Başkanı Salih Kumbar’da katılım gösterdi. Ayrıca FSM Demirbaş Otomotiv’in Ankara, İstanbul ve Kocaeli ekibi de iftara katıldı.

 

İlk 5 Ayda 351 Adet Kamyon Satışı

İftar öncesi  satış rakamları hakkında bilgi veren  FSM Demirbaş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirbaş “Kocaeli Ford Trucks bayiimiz  büyümeye devam ediyor. Özellikle 2018 yılında da yükselişini sürdürüyor. 2018’in ilk 5 ayında ki satış rakamlarına baktığımızda çok daha açık görülüyor. Mayıs sonuna kadar 68 adet sıfır kamyon satışı gerçekleştirdik. Ayrıca 283 adet ikinci el satışımız oldu. İkinci ellerin 200 adeti 2014-2015 yıllarında geri alım garantisi ile sattığımız araçlardı. Geri alım süresi gelen bu araçları aynı müşterilerimizin talep etmesi ile satışları gerçekleştirildi. Ayrıca Kocaeli’de ki 4S plazamız satışın yanında servis ve yedek parça hizmetleri de sunmakta. İlk 5 ayda 2500 civarında araç servisimize giriş yaptı. 2018 yılı Kocaeli Ford Trucks Bayiliğimiz için başarılı bir yıl olacak. Hem satış hem de serviste beklediğimiz başarılara ulaşıyor” dedi.

Demirbaş yaptığı açıklamada Ford’un kalitesine özellikle vurgu yaparken FSM Demirbaş güvencesi ile de başarılarının yükseleceğini söyledi.

Toplu Taşım Haber-9 Haziran 2018