FSM DEMİRBAŞ
Güçlü Markaların Güçlü Satıcısı
Basın Odası
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi BMC fabrikasını ziyaret etti

BMC Fabrika ziyaretine Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Metin Bükülmez, Satın alma Daire Başkanı  Rüstem BarinUlaşım Şube Müdürü Aytaç Özkan ve Ulaşım şube müdürlüğünde görevli Bilal Yetişkul, İnan Değirmencioğlu, Gökhan Yatır, Hüsamettin Tekin katıldı.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi heyetine, BMC Genel Müdürü Bülent Santırcıoğlu ilgi gösterirken, BMC’nin yapmış olduğu yeni yatırımları anlatarak, ürünler hakkında bilgi verdi.  BMC Otobüs satış direktörü Sedat Çınar tarafından heyete ayrıntılı bir sunum yapıldı.

Otobüs üretim hattını da gezen Eskişehir heyeti, araçların üretim aşaması hakkında bilgiler aldılar.20 yıldan fazla BMC şehir içi otobüslerin yetkili bayiliğini başarılı bir satış grafiği ile yürüten FSM Demirbaş otomotiv yönetim kurulu Başkanı Mustafa Demirbaş, fabrika turunda Eskişehir heyetine eşlik etti.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesinin açmış olduğu 50 adetlik otobüs ihalesini kazanan FSM Demirbaş otomotiv, Eskişehir Belediyesi için yeni üretilen BMC otobüsleri, Mustafa Demirbaş ve fabrika yöneticileri ile yakından inceleme fırsatı buldular.

BMC fabrikasının son teknoloji ile yatırım yaptığı Katoforez boya tesisleri  ve robotlar bölümü heyet tarafında büyük ilgi gördü.

FSM Demirbaş otomotiv Mustafa Demirbaş, uzun yıllardır yetkili bayi olarak BMC ürünlerinin satışını yapmaktayım, sizleri burada misafir etmekten büyük mutluluk duyduk, markamız her zaman tercih edilmektedir.” dedi.

 

Kaynak: http://www.toplutasimhaber.com/eskisehir-buyuksehir-belediyesi,-bmc-fabrikasini-ziyaret-etti.html

Tarih: 21.01.2020