FSM DEMİRBAŞ
Güçlü Markaların Güçlü Satıcısı
Basın Odası
İSTANBUL’DA DEĞİŞİM FSM DEMİRBAŞ’LA DEVAM EDİYOR


Yaptığı satışlar ile geçen yılı liderlikle taçlandıran FSM Demirbaş Otomotiv 2018’e hızlı giriş yaptı. Yılın ilk ayında ki satışlar ile büyük başarı sağlayan FSM Demirbaş Otomotiv, 2018’de de esnafın öncelikli tercihi olma yolunda ilerliyor. Yılın ilk aylarında yapılan BMC satışları ile 11 halk otobüsü değişim sağladı.
 


BMC, Karsan ve Temsa otobüslerinin yetkili bayisi FSM Demirbaş ile değişim rüzgarı devam ediyor. Engelli erişimi kapsamında zorunlu araç değişimlerinde yaptığı kampanyalar ile esnafın yükünü hafifleten FSM Demirbaş Otomotiv bu yıl da esnafın ilk tercihi olma yolunda ilerliyor.

Geniş stok anlayışı ile halk otobüs esnafına hizmet veren FSM Demirbaş Otomotiv sipariş beklemeye son verirken yaptığı kampanyalar ile esnaf dostu olmaya devam ediyor. Ekonomide ki dalgalanmalar ve döviz kurlarında ki dalgalanmalara karşın sabit fiyatlar ve anında teslimat ile FSM Demirbaş Otomotiv esnafın yanında olmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl BMC ve Temsa otobüsleri ile Antalya’da değişimin ilk adresi olan FSM Demirbaş Otomotiv bu yılda illerin öncelikli tercihi olma yolunda ilerliyor. Bayiliğini üstlendiği Karsan Atak otobüsleri ile anadolunun birçok iline çıkarma yapan FSM Demirbaş Otomotiv burada da esnafın öncelikli tercihi oldu.

Halk Otobüsçü FSM Demirbaş Diyor

Halk otobüs sektöründe bayilik hizmeti yürüttüğü günden bu yana her yıl en çok otobüs satışına imza atan FSM Demirbaş Otomotiv bu yıl da esnafa uygun ödeme koşullu kampanyaları ile geliyor. En uygun faiz oranları ve sıfır peşinatlı satışlar ile 2. El desteği sayesinde esnafın dostu olmaya devam ediyor.

2018’in Şanslı Otobüsleri:

Y. İst Özel Halk Otbs Tic.A.Ş

B-049 ABDURRAHMAN TANHAN       BMC

Özulaş Tic.A.Ş

C-281 OSMAN AYDANOĞLU           BMC

Özulaş Tic.A.Ş

C-292 İLKER YİĞİT         BMC

Özulaş Tic.A.Ş

C-100 HÜSEYİN GÜNERHANAL      BMC

İstanbul Halk Ulaşım Tic.A.Ş

A-235 GAZİ TEKER       BMC

Özulaş Tic.A.Ş

C-038 BÜLENT KOÇİN     BMC

Öztaş   Tic.A.Ş

C-1023 ALİSEYİN TATLI      BMC

Y. İst Özel Halk Otbs Tic.A.Ş

B-251  MUAMMER YÜKSEL     BMC

Y. İst Özel Halk Otbs Tic.A.Ş

B-066 YAVUZ PEKSOY      BMC

İstanbul Halk Ulaşım Tic.A.Ş

A-313   ÖZGÜR SÖNMEZ      BMC

İstanbul Halk Ulaşım Tic.A.Ş

A-326  ASOS TİCARET      BMC

12.03.2018- Halk Ulaşım